Verenigingen

Verantwoordelijke voor de

werkgroep Verenigingen

Tel. 09/347 38 29

Emma Vyncke

Welkom!

Welkom op de pagina "Verenigingen". Hier kan je een lijst vinden van alle verenigingen. Sommige verenigingen hebben hun eigen pagina. Die verenigingen vind je terug in de zoekbalk onder de knop "verenigingen".

Verzekeringen en subsidies

Verenigingen kunnen zich ook aansluiten bij de VKS.
VKS biedt de mogelijkheid om de leden van de verenigingen te laten verzekeren via FROS Multisport Vlaanderen.
Bovendien kunnen zij ook in aanmerking komen voor een subsidiëring.
Verder info is terug te vinden in de toetredingsvoorwaarden.

Bestaande clubs binnen de VKS

Interesse om in te schrijven bij een van onderstaande ploegen?
Neem dan contact op met de verantwoordelijke.

Wil je graag een nieuwe vereniging starten of wens je algemene info?Stuur een mailtje naar verenigingen@arcelormittal.com en we helpen je graag verder!

Klik hier om meer te weten te komen over de toetredingsvoorwaarden. 

De Murène

Activiteit: diepzeeduiken 

Waar: zwembad Cesenaticolaan Zelzate

Wanneer: wekelijks

Verantwoordelijke club: Rudi Rochette

E-mail: rudi.rochette1@telenet.be

FC Tailor - FC Steel 

Activiteit: zaalvoetbal

Waar: AMTB Gent

Wanneer: 2x per maand

Verantwoordelijke club: Kurt Lammens

E-mail: kurt.lammens@arcelormittal.com

FV Badminton

Activiteit: badminton

Waar: Sporthal Wolfput, Wolfputstraat 92, Oostakker

Wanneer: elke maandag 18:00 tot 20:00

Verantwoordelijke club: Philippe Van Rietvelde

E-mail: philippe.vanrietvelde@arcelormittal.com

Freewheelers

Activiteit: fietsen

Waar: Muikemstraat 5, Oosteeklo

Wanneer: verschillende oefenritten + uitstappen

E-mail: freewheelersAMG@gmail.com

HOMCOM

Activiteit: gebruik van computer door niet professionelen

Waar: Rozenhof, Dorp 80 Wachtebeke

Wanneer: 2 x per maand

Verantwoordelijke club: Roland Knockaert & Henri Smet

E-mail: roland.knockaert@skynet.be ; henrismet1@telenet.be

NELLYTRAPPERS

Activiteit: wielertoerisme

Waar: café ’t Meuleken, Meuleken 10, 9961 Boekhoute

Wanneer: wekelijks

Verantwoordelijke club: Yves Rammeloo

E-mail: rammeloo_yves@skynet.be 

Sidinfo

Activiteit: recreatieve sportbeoefening

Waar: Sporthal ’t Veerleveld, J.P. Kannunikkenlaan, Zaffelaere

Wanneer: wekelijks

Verantwoordelijke club: Didier Marichal

E-mail: didier.marichal@arcelormittal.com

SikuFoto

Activiteit: Fotografie

Waar: GC Cultuurhuis Safarken (CCW) J.Persynplein 6, Wachtebeke

Wanneer: 1 keer per maand om 20:00.

Voor de juiste data: www.sikufoto.be

Verantwoordelijke club: Daniël Trioen

E-mail: dantri@outlook.be

SMR (Sidmar Motorrijders)

Activiteit: recreatief motorrijden

Wanneer: jaarlijkse ledenvergadering + vanaf maart/april 1 toerrit per maand

Verantwoordelijke club: Ludo Debruyne

E-mail: ludo.debruyne@arcelormittal.com

Sportmar

Activiteit: atletiek

Wanneer: deelname aan verschillende georganiseerde loopwedstrijden.

Verantwoordelijke club : Brigitte Neyt

E-mail: brigitte.neyt@arcelormittal.com

Steelbikers

Activiteit: fietsen

Wanneer: 2 oefenritten en een 4-daagse trip

Verantwoordelijke club: Bart Vanlerberghe

E-mail: bart.vanlerberghe3@telenet.be 

Zaalvoetbal KGV

Activiteit : zaalvoetbal

Wanneer : 8x per jaar

Verantwoordelijke club : Niels Stadeus

E-mail: niels.stadeus@arcelormittal.com